EWII - Individuální trénink páteře

INSTRUKTÁŽE INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ pro klienty trpící chronickými bolestmi zad, ale i bolestivostí a ztuhlostí kloubů - ramenních, kyčelních, kolenních....

Zdravý a funkční skelet umožnující bezbolestný pohyb je cílem plánů EWII. Příčina bolestí může být velmi různorodá. Řešení ale existuje!

Vraťte se zpět do aktivního života! Bez medikamentů, bez náplastí i bez kineziotapingu. S EWII je to reálné :-).

EWII plány jsou vhodné pro opravdu úplně každého. Principielně může začít s tréninkem plánů EWII po odeznění akutních bolestí a ukončení paliativní léčby každý klient/pacient. Původ bolestí zad může být opravdu velmi pestrý. EWII pomůže například i po vícečetných výhřezech plotének a i při kontraindikaci sportu.

Jakmile odezní akutní bolesti a ochranný spasmus svalů v okolí zranění povolí, může se začít s cíleným tréninkem plánů EWII.

Plány jsou rozděleneny do 3 kategorií a vedou klienta od zcela "dezolátního stavu" páteře přes relativně stabilizovaný stav bez akutních bolestí až ke stavu, který můžeme nazvat FIT. Poslední kategorie - fit kategorie je vlastně přípavou na klasický silový trénink s volnými zátežemi, na sprintování, Acrobo, skupinové lekce nebo dokonce i výkonnostní sport.

Cílem je dovést klienta až k plné funkčnosti páteře, kdy se na její stabilitu, mobilitu a opornou funkci může na 100% spolehnout při jakýchkoli každodenních i náročných sportovních aktivitách.

Během tréninku ohodnotím stav vaší páteře a určím cílený tréninkový plán. Je jedno, jestli je vaše páteř tak nestabilní, že se jen při hození tašky na rameno zablokuje, nebo jestli máte tak ztuhlé trapézy, že nejste schopni pohnout rukou v rameni, aniž byste cítili křečovité stahy svalů. Tréninkový plán bude vždy ušit na míru vašemu akuálnímu stavu.

Instruktáž plánu slouží také k diagnostice a nalezení optimálního řešení právě pro vás. Po instruktáži plánu budete absolvovat daný tréninkový plán celkem 6X. První někdy i druhý trénink je vždy nutno provést pod mým vedením jako personální trénink, aby bylo provedení zcela bezchybné a cvičení mělo svou účinnost. Každý plán s vámi tedy budu absolvovat nejméně 2X, někdy 3X a je možné, že budete muset být na svém tréninku doprovázeni i vícekrát. Vše záleží na tom, jak budete jednotlivé techniky provádět.

Trénink by měl být prováděn pravidelně - 3x týdně, aby vedl k pozitivním změnám. Po odcvičení plánu - 6 tréninků (14 dní) dojde ve většině případů k výraznému zlepšení. Většinou z "dezolátního stavu" ke stabilnímu stavu a potom je na vás, jestli chcete pokračovat dalším tréninkovým plánem.

EWII s Katkou Masopustovou - termíny po osobní domluvě

E-mail: katkamasopustova@icloud.com

Tel: +420 602 370 157

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Ceník:

1. plán EWII 1.500 Kč.

 V ceně: První trénink (1,5 hodiny) a druhý trénink (1 hodina).

2. a každý další následující plán EWII 1.200 Kč.

Každý další personální trénink 600,-/hodinu (dle potřeby klienta).

Platba při tréninku v hotovosti.

online přihláška