OUTDOOR WORKOUT

Kde:  workout hřiště, parky a lesíky v Praze

Vybrala jsem vám 3 místa pro trénink, každé umožňuje jiný druh tréninku. Vyberte si ten, který vám nejvíce sedí, ale nebojte se vyzkoušet i něco nového.

RVL 13 hřiště, Odlehlá ulice, Vysočany ACROBO & BODYWEIGHT & TRX & STREČINK
FIT PARK Štěpnice - Dolní Počernice ACROBO & BODYWEIGHT & TRX & STREČINK
HRDLOŘEZY - lesík u Rokytky (poblíž Lidlu) TRX WHOLEBODY - EASY CARDIO & STRENGTH & STREČINK

Cena: 150,-, možno zakoupit ABO za 600,- na 5 tréninků (trénink za 120,-)

Platba na: 28037366/5500, uveďte datum (příklad 0305) nebo v hotovosti na místě

Vyjimečná situace si žádá vyjímečná řešení. V současné době budeme nabízet kromě ZOOM online lekcí, také semiprivátní OUTDOOR tréninky. Jako vybavení s sebou potřebujete především vhodné oblečení a obuv. Dále potřebujete vodu, pokud možno svoji podložku a také velmi doporučuji vlastní desinfekci v gelu nebo spreji.

Celkově je cvičení OUTDOOR v každém případě výrazně méně rizikové, přesto si noste ochranné pomůcky, dodržujeme odstupy, ale i tak je potřeba mít na krku stále roušku, nebo hada a při PŘÍPADNÉM bližším kontaktu ji nasadit. Skupiny jsou do max. 10 osob, rezervace nutné! 

Tréninky se budou konat na outdoorových hřištích a v parcích, kde se dá dobře zaparkovat, můžete přijet autem, ale také v dostupnosti MHD. Na tréninku budu vždy autem a můžete si dát své osobní věci do mého auta.

ROZVRH v 25. týdnu

ÚTERÝ 16.06.

18.00 - 19.20 FIT PARK Štěpnice, Dolní Počernice BODYWEIGHT hrazdy & TRX / celé tělo - WHOLEBODY
NEDĚLE 21.06. 18.30 - 19.40 HRDLOŘEZY - lesík u Rokytky (poblíž Lidlu) TRX WHOLEBODY - EASY CARDIO & STRENGTH & STREČINK

Těšíme se na vás. Katka & PGT Team

online přihláška