ZOGA Summer REFRESHER

Termín: 15.7.-12.8., pondělky 19.30 - 20.45  ( 15.7., 22.7., 29.7., 5.8., 12.8.)

Kde: Jóga Ateliér, V Olšinách 3383, 100 00 Praha 10 

 • ZOGA Summer REFRESHER je kurz 5 lekcí, během kterých procvičíme celé tělo. Kurz prohloubí vaše dovednosti. Nováčci se díky kurzu mohou seznámit se s ZOGOU.

 • Pro nováčky a ty, kteří se osobně se Zogou ještě nesetkali, připavím webinář o ZOGA * a o tomto kurzu, aby se i začátečníkům hned od začátku dobře cvičilo, i pokud budete absolvovat celý kurz ON-LINE.

 • KURZ je možné navštěvovat live ve studiu, nebo kombinovat s lekcemi ON-LINE - lekce budou vysílány přes ZOOM.

 • Záznamy lekcí budou na cloudu k dispozici během celého léta - můžete je cvičit i opakovaně, jako svou ZOGA hygienu během letních prázdnin a dovolených.

Kurz je vhodný pro všechny, kteří již mají se ZOGOU několikaměšíční zkušenost. Je však vhodný i jako seznámení se s možnostmí ZOGY pro kohokoli, kdo chce lépe poznat své tělo a metodu ZOGA MOVEMENT.

ZOGA MOVEMENT je terapeutický pohybový koncept pro úplně každého, komu není jedno v jak fungujícím těle žije. Nejde jen o pohybový systém, nejde jen o úlevu od bolesti, nejde jen o uvolnění napětí a kompresí v těle či o zlepšení mobility. 

Cena:  1600,- (* možnost zakoupit jednotlivou session, cena: 400,-)

Platba na: 28037366/5500, VS 1507, KS 0308, uveďte své jméno

Závazné přihlášky s platbou nejpozději do středy 10.7.2024.  Děkuji za pochopení.

 

ZOGA Summer REFRESHER  je rozdělen do 5 session (75 minut), které na sebe nenavazují přímo. Témata jednotlivých session:

 1. Dolní končetina
 2. Pánev
 3. Páteř
 4. Horní končetina, lopatka a krk
 5. Dech, bráníce, DFL, hluboké svaly břicha
Session nebudou nabízeny v tomto pořadí!
 
Technické parametry kurzu:
 • Kurz je rozdělen do 5 session, které na sebe nenavazují.
 • Pro začátečníky doporučuji shlédnout webinář o ZOGA*, kde se dozvíte vše potřebné, abyste věděli jak na to, ikdyž budete cvičit celý kurz ON-LINE.
 • Lekce můžou klienti navštevovat na živo, ale kurz je koncipován i jako série  ONLINE lekcí. Není nutné být live ve studiu. Záznamy budou k dispozici po odvysílání kurzistům během celého léta na cloudu.
 • 75 minutová session obsahuje důležité techniky a postupy k uvolnění skluzu měkkých tkání v dané oblasti, které povedou k minimalizaci či úplněmu odstranění restikcí, zlepšení mobility a následné centraci kloubů s přihlédnutím k držení celého těla v gravitačním poli.
 • LEKCE KURZU ZOGA Summer REFRESHER bude možné navštívit také jednotlivě, jako OPEN CLASS, pro kohokoli mimo kurz.

Pokud vás zaujal tento terapeutický pohybový REFRESHER kurz, který můžete během 5 pondělků v červenci a srpnu 2024 se mnou absolvovat, ozvěte se. Jakékoli dotazy velmi ráda zodpovím. Neotálejte prosím s přihlášením. Kurzy se plní.

Webinář o ZOGA* bude připraven na začátku července. Zájemcům o kurz ho bezplatně zašlu. !!! Pokud máte konktérní dotazy, zasílejte je mailem do konce června !!! Ve webináři se je pokusím zodpovědět.

V případě zájmu a pokud to bude z kapacitních důvodů možné, lze navštívit jednotlivou lekci jako OPEN Class. Přihlášení na OPEN Class prosím whatsapp: 602 370 157.

online přihláška